دندانپزشکی زیبایی سفید کردن دندان ها در یک روز مشاوره رایگان تبلیغ دکتر صحافی ها بنر متحرک برای دندانپزشکی در شمال تهران
درمان میخچه

مراکز درمان میخچه پا با لیزر در تهران

مراکز درمان میخچه پا با لیزر در تهران یکی از راهکارهای نوین درمانی برای حذف و نابودی همیشگی این عارضه ناخوشایند بر روی کف پای افراد می باشد که در طول درمانی آسیبی به بافت های سالم پوست وارد نمی شود.

 

در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی را هر چند به صورت مختصر اما مفید در خصوص فرایند انجام این کار و میزان درد آن با شما  به اشتراک بگذاریم, با ما تا پایان این متن همراه باشید.

 

مراکز درمان میخچه پا در تهران

مراکز درمان میخچه با لیزر در تهران

 

مراکز درمان میخچه با لیزر در تهران ; همانطور که اشاره شد؛ زمانی که چندین لایه پوست کف پا بنا بر دلایل متعدد نظیر اصطکاک و فشار، بر روی هم جمع شوند و به صورت زبر و خشک در آید، میخچه به وجود می آید.

مراکز درمان میخچه پا در تهران

اکنون این سوال پیش می آید که چه فرایندی برای از بین بردن میخچه پا و دست وجود دارد؟ شیوه های متعددی برای نابودی میخچه از کف پا وجود دارد که بسیاری از مردم معمولا با استفاده از تیغ یا چاقو تلاش دارند تا به هر نحوی این عارضه را از بین ببرند؛

مراکز درمان میخچه پا در تهران

انجام چنین کاری نه تنها موثر نیست بلکه با درد زیادی نیز همراه است.

 

در برترین پزشک سعی شده در هر محله و ناحیه تهران یک مرکز خوب لیزر و درمان میخچه پا معرفی شود.

مراکز درمان میخچه پا در تهران

مراکز درمان میخچه پا در شرق تهران

 

در شرق تهراندو مرکز در هروی و تهرانپارس برای درمان میخچه پا و بدن وجود دارد .

درمان میخچه در هروی | کلینیک زیبایی سابرینا

 

کلینیک پوست مو زیبایی سابرینا هروی

هروی ،میدان ملت ،میدان بهشتی

مسیریابی با گوگل مپ googl map
مسیریابی

 

کلینیک زیبایی هروی


 

درمان میخچه در تهرانپارس | کلینیک زیبایی دکتر شیرین راحمی

 

دکتر شیرین راحمی

 

تهرانپارس، خ. تیرانداز، بین فلکه دوم و سوم، نبش خیابان 190/1 شرقی، پ. 341، ط. سوم

مسیریابی با گوگل مپ googl map
مسیریابی

 

کلینیک زیبایی تهرانپارس


 مراکز درمان میخچه پا در غرب تهران

 

در غرب تهران مراکز متعددی برای درمان میخچه پا در غرب تهرانوجود دارد اما از معتبر ترین انها میتوان به مناطق و کلینیک های مرزداران پونک سعادت اباد و گیشا اشاره کرد.

درمان میخچه در سعادت اباد | کلینیک زیبایی پارادایس

 

پارادایس کلینیک

سعادت ابادسرو شرقی

 

مسیریابی با گوگل مپ googl map
مسیریابی

 

کلینیک زیبایی سعادت اباد


درمان میخچه در مرزداران| دکتر کاظم محقق

 

دکتر کاظم محقق

  اشرفی اصفهانی – ابتدای مرزداران – پ 227 – طبقه چهارم

 

مسیریابی با گوگل مپ googl map
مسیریابی

 

کلینیک زیبایی مرزداران


مراکز درمان میخچه در شمال تهران

 

در شمال تهران در مناطق میرداماد شریعتی نیاوران مراکز معتبر درمان میخچه پا وجود دارند.

درمان میخچه در میرداماد| دکتر سارا بهروان

 

دکتر سارا بهروان

 

خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، خیابان منظرنژاد، پلاک 45 ، مجتمع یاس واحد 4

 

مسیریابی با گوگل مپ googl map
مسیریابی

 


 

روند درمان میخچه با استفاده از محلول های خانگی و یا دارویی نیز بسیار کند و گاه بدون تاثیر است.

از همین رو میتوان گفت یکی از موثرترین شیوه های ممکن برای حذف و نابودی دائمی میخچه، سوزاندن این لایه های پوست تجمع یافته و ریشه آن است که به وسیله تابش اشعه های پر انرژی بر همان قسمت از کف پا انجام می گیرد.

به بیان دیگر، درمان های خانگی بیشتر برای جلوگیری از رشد میخچه مفید واقع می شوند؛ این در حالی است که درمان میخچه پا با لیزر یکی از راهکارهای قطعی برای از بین بردن این عارضه محسوب می شود.

 

منظور از میخچه چیست ؟

 

چگونگی فرایند درمان میخچه با لیزر در تهران ;  میخچه از جمله عارضه های ناخوشایندی است که معمولا در اثر فشار زیاد یا جمع شدن پوست پا و دست به وجود می آید و پوست آن ناحیه از بدن کاملا سفت، زبر و ضخیم می شود؛

به طوریکه افراد به هنگان راه رفتن، بر اثر فشاری که بر میخچه آن ها وارد می شود احساس نارضایتی و ناراحتی می کنند. عوامل متعدد دیگری را برای بروز میخچه میتوان نام برد که استفاده از

  • کفش نامناسب
  • جوراب نپوشیدن
  • تماس مستقیم انگشتان و کف پا با کفش
  • عدم تعادلدر فشار وارده بر کف به هنگام راه رفتن
  •  ویروسی و آلوده شدن کف پا و انگشتان
  •  استخوانی بودن انگشتان

و …

از جمله آن ها به حساب می آید.

 

فرایند از بین بردن میخچه پا و دست با لیزر , درمان میخچه با لیزر در تهران

 

یکی از عارضه هایی که هر شخص در طول زندگی خود ممکن است با آن مواجه گردد؛ میخچه است.

 

در همین ابتدا شاید بد نباشد که بدانید میخچه با زگیل متفاوت بوده و این عارضه را میتوان به شیوه های مختلف درمان نمود. یکی از کم عارضه ترین و سریع ترین راهکارهای درمانی که جایگزین شیوه های سنتی برای نابودی و از بین بردن میخچه های که بر روی کف دست و پا رشد می کنند؛ درمان میخچه با لیزر است.

درمان ضایعه میخچه

 

درمان ضایعه میخچه با این شیوه درمانی با سوزاندن آن توسط یک لیزر پر انرژی صورت می گیرد و در حین انجام این کار هیچگونه آسیبی به بافت های پیرامونی پوست پا یا دست فرد وارد نمی شود.

 

فرایند درمان میخچه پا با لیزر در تهران با معاینه و بررسی وضعیت آن توسط شخص متخصص صورت می گیرد و سپس برای برداشتن عفونت و  جراحی با لیزر اقدام می شود. در این شیوه درمانی بر اثر تابش پرتو های لیزر که متشکل از گاز دی اکسید کربن (co2) هستند، سلول های پوستی که دچار عارضه میخچه شده اند را تحریک نموده و سپس ریشه آن ها سوزانده می شود. درمان میخچه پا با لیزر در مدت زمان اندکی صورت می گیرد و افراد بعد از انجام این کار بدون نیاز به استراحت می توانند به زندگی معمولی خود مشغول باشند.

 

میزان درد و عوارض درمان میخچه پا با لیزر

 

درمان میخچه پا با لیزر یکی از بدون عوارض و قطعی ترین راهکارهای درمانی برای نابودی سلول های پوستی مبتلا به عارضه میخچه است که شخص هنگام انجام لیزر، به دلیل استفاده از بی‌ حسی موضعی هیچ گونه درد یا سوزشی را احساس نخواهد کرد.

 

بد نیست بدانید در صورت بی توجهی به روند درمان میخچه و یا انجام اقدامات خودسرانه برای برداشتن آن ممکن است که بدن به تدریج محل ضایعه را بیگانه تلقی نموده و باعث عفونت و یا ایجاد زخم های گسترده در کف پا شود.

 

بدین ترتیب علاوه بر احساس ناراحتی و درد هنگام راه رفتن، فرد با مشکلات دیگری نظیر عفونت، خون ریزی و زخم های شدید دست و پنجه نرم خواهد کرد.

دقت داشته باشید که برای درمان میخچه پا با لیزر حتما به نزد یک متخصص با تجربه و شناخته شده در این زمینه مراجعه کنید تا از هر گونه عوارض احتمالی ناشی از بی دقتی و عدم دانش و تخصص کافی شخص در امان بمانید.

 

برداشتن میخچه با دستگاه یولیزر

 

میخچه به عنوان یک ضایعه پینه ای شکل در کف پا بنا بر دلایل متعددی به وجود می آید که درمان میخچه پا با لیزر برای از بین بردن این عارضه آزار دهنده و ناخوشایند با کمک دستگاه های متعددی از قبیل دستگاه یولیزر انجام می گیرد.

یولیزر یکی از معروف ترین دستگاه های کاربردی در خصوص برداشتن میخچه به حساب می آید که از طریق تابش اشعه co2 به سلول های مرده و زبر پوست در ناحیه مورد نظر، آن ها را از ریشه داغ و تبخیر می نماید.

معایب درمان میخچه پا با لیزر در مراکز  میخچه با لیزر در تهران

از معایب درمان میخچه پا با لیزر میتوان به هزینه نسبتا بالای درمان آن در مقایسه با شیوه های خانگی و عدم انجام لیزر برای پوست های دارای اسکار اشاره نمود. همچنین در صورت داشتن هر گونه حساسیت پوستی باید پزشک خود را در جریان ماجرا بگذارید.

 

ثبت نام پزشکان


درمان ریزش مو با مزوتراپی مو

مزوتراپی مو تهران

هایفوتراپی لیفت پوست در یک جلسه

هایفوتراپی در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا