تزریق ژل و فیلر

معرفی بهترین دکتر تزریق ژل و فیلر در شمال تهران

چه قسمت هایی از صورت را می توانیم با فیلر درمان کنیم؟

دکتر تزریق ژل و فیلر در شمال تهران

تزریق فیلر یا پرکننده در صورت

همانطور که می دانید! کم شدن حجم صورت، افتادگی های پوستی و چین و چروک ها عواملی هستند که به مرور زمان بیشتر از هر نقطه ای از بدن، در اولین برخورد بر روی صورت مشاهده می شوند. امروزه پزشکان برای رفع این مشکلات از پرکننده های مصنوعی و طبیعی استفاده می کنند. به عنوان مثال می توان با این روش خطوط لبخند که از کناره های بینی تا پایین گوشه های لب ادامه دارد را به راحتی از بین برد.

کلیک کنید مراکز تزریق بوتاکس شمال تهران

بهتر است بدانید! این روش غیر تهاجمی و بسیار مقرون به صرفه می باشد و با تزریق در یک ناحیه کوچک شاهد تغییرات شایانی خواهید بود.

در این مقاله به عزیزانی که به زیبایی و شادابی صورت خود بها می دهند، توضیح داده خواهد شد که کدام خطوط ایجاد شده در صورت را می توانند به وسیله فیلر پر کنند و به راحتی جذابیت خود را بازگردانند.

 دکتر تزریق ژل و فیلر در شمال تهران
دکتر تزریق ژل و فیلر در شمال تهران

دکتر تزریق ژل و فیلر در شمال تهران ؛ چه قسمت هایی از صورت را می توانیم با فیلر درمان کنیم؟

لب ها

لب ها قسمتی از صورت هستند که امروزه برای برجسته تر نشان دادن آن ها از پرکننده ها استفاده می کنند. پرکننده ها هم برای حجم دهی طبیعی و زیبایی بیشتر لب ها و هم برای درمان لب های باریک و بسیار کوچک استفاده می شوند.

اطراف و گوشه لب ها، خطوط گوشه بینی

خطوط و چین و چروک های موجود در اطراف لب و بینی برخی از افراد بسیار واضح است و محدود به خطوط لبخند نمی شود. اینگونه چین و چروک ها به مرور زمان و افزایش سن و افتادگی پوست، لبخند افتاده ای را به نمایش خواهد گذاشت، که میتوان با فیلر به بالا بردن حالت لب کمک کرد.

 دکتر تزریق ژل و فیلر در شمال تهران

درمان موقت فرو رفتگی چانه

شما عزیزان می توانید به وسیله فیلر به صورت موقت چانه را به حالتی که می خواهید نمایش دهید، اما همانطور که گفته شد به صورت “موقت”، اما در صورت رضایت از نتیجه حاصله، در گام بعدی می توانید برای اصلاح دائمی چانه و فک اقدام به جراحی نمایید.

بهبود فرو رفتگی های ناشی از زخم

فیلر یکی از موارد بسیار مورد نیاز برای رفع فرورفتگی های ناشی از زخم های ایجاد شده بر روی صورت می باشد.

گونه

با تزریق فیلر می توان برای پر کردن گونه ها و رفع افتادگی و زیبایی دوباره آنها اقدام نمود.

 دکتر تزریق ژل و فیلر در شمال تهران
دکتر تزریق ژل و فیلر در شمال تهران

خطوط اطراف چشم و فیلر زیر چشم

زمان خندیدن، گاهی خطوطی در کناره های چشم پدید می آیند که میتوان با حذف آنها مانع عمیق شدن این چین و چروک ها شد. همچنین درمان فرورفتگی و تیرگی زیر چشم می تواند عامل دیگر استفاده از فیلر در این ناحیه باشد.

چین و چروک های پیشانی

این نوع از خطوط صورت را تقریبا افراد زیادی تجربه کرده اند، حالاتی مانند تعجب و اخم خطوط افقی زیادی را بر روی پیشانی ایجاد می کند که نیازمند توجه هستند.

لازم به ذکر است! پرکننده ها (مانند اسید هیالورونیک و کلسیم هیدروکسیلاپاتیت و Poly-L-lactic Acid و پلی متیل متاکریلات)  ایمن هستند و دارای تاییدیه FDA می باشند؛ اما باید توجه کرد که تزریق فیلر حتما از طریق پزشکی با تجربه صورت گیرد، زیرا عوارض ناشی از تزریق نادرست می تواند عواقب جبران ناپذیر و بسیار دردسر سازی را برای شما عزیزان به دنبال داشته باشد.

پزشک باید به اندازه کافی دارای مهارت باشد، تا با توجه به عمق تزریقات خود موجب آسیب عروقی نگردد و مانع عوارضی مانند تورم، مشکلات حرکتی در ناحیه فک، میگرن، نابینایی، عفونت های پوستی، کبودی و .. شود.

دکتر تزریق ژل و فیلر در شمال تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا