دندانپزشکی

لمینت دندان در شرق تهران

در چه شرایطی دندانپزشک گزینه لمینت را انتخاب می کند؟

مرکز لمینت دندان در شرق تهران ; اگر تحقیقات خود را درباره سفید کردن دندان ها کامل کرده باشید میدانید که لمینت دندان از روش های دیگر مثل کامپوزیت و بلیچینگ بهتر بوده چرا که هم طول عمر بالاتری دارد و هم زیبایی آن بیشتر است و هم مقاومت آن بسیار بالاتر است.

مرکز لمینت دندان شرق تهران دکتر سید محسنی آماده اراده کلیه خدمات دندانپزشکی زیبایی از جمله لمینت دندان کامپوزیت بلیچینگ به شما عزیزان ساکن شرق تهران میباشد.

شما میتوانید جهت مشاوره بیشتر و ویزیت رایگان حضوری جهت دیدن رنگ لمینت های دندان با شماره

09221752275 ( 24 ساعته)

تماس حاصل فرمایید.

سفید کردن دندان ها در شرق تهران

قیمت خدمات دندانپزشکی از جمله لمینت چقدر است کلیک

توضیحات کامل درباره مرکز لمینت دندان در شرق تهران

 

آیا به زیبایی دندان های خود اهمیت می دهید؟

پس، با برترین پزشک همراه شوید!

دندانپزشک خوب در شرق تهران یکی از برترین مراکز دندانپزشکی با تجهیزات کامل و رعایت پروتکل های بهداشتی

یکی از پیشرفته ترین روش های رفع نقص دندان، استفاده از لمینت می باشد. درواقع لمینت ها شامل صفحات سرامیکی بسیار نازکی هستند که در آزمایشگاه تولید می شوند.

لمینت امکان اصلاح فرم یک یا چند دندان را فراهم می کند و فرد یا دندانپزشک میتواند متناسب با شرایط پیش آمده، رنگ و اندازه دلخواه خود را انتخاب نماید. در نهایت، نتیجه کار تشکیل یک لبخند سفید مرواریدی شکل بدون هیچگونه نقصی خواهد بود!

 

لمینت دندان در شرق تهران
لمینت دندان در شرق تهران

در چه شرایطی دندانپزشک گزینه لمینت را انتخاب می کند؟

به طور کلی دندانپزشک و یا شخص در موارد زیر این گزینه درمانی را مدنظر قرار خواهند داد:

  • دیاستما (فاصله زیاد بین دندان ها)؛
  • دندان لب پر شده یا شکسته؛
  • تغییر رنگ مینای دندان؛
  • فرم دندان کج و نامتناسب؛
  • پر کردن دندانهای جلویی.

در چه مواردی لمینت منع استفاده دارد؟

  • دندانهای بسیار نازک و ضعیف شده؛
  • دندان کشیده (با برداشتن عصب)؛
  • دندان قروچه (دندان قروچه غیر عمدی در هنگام خواب)؛

لمینت دندان در شرق تهران

مراحل انجام لمینت چگونه است؟

تشخیصی: در اولین ملاقات با یک متخصص دندانپزشکی او دندان فرد را مورد بررسی قرار داده و در مورد طرح و قیمت انجام لمینت او را مطلع می سازد. همچنین در صورت لزوم، دندانپزشک تمیز کردن حرفه ای دندان را در بین درمان تعیین خواهد کرد.

آماده سازی: برای ثابت نگه داشتن لمینت دندان، دندان و یا دندان های مدنظر شخص و یا پزشک، باید خراشیده شود. در این مرحله یک لایه مینای دندان به اندازه 0.7-0.3 میلی متر برداشته می شود.

تولید: در مرحله بعدی پزشک قالبگیری انجام می دهد و آزمایشگاه لمینت را متناسب با سایز و رنگ سفارش داده شده خواهد ساخت. حدود 7 روز طول می کشد. با توجه به اینکه دندانها پس از ساییدن حساس می شوند، نصب روکش های موقت ضروری خواهد بود.

پیاده سازی (نصب و چسباندن لمینت): مرحله نهایی لمینت، نصب لمینت بر روی دندان است. قبل از نصب، دندان ها صیقل داده شده و با محلول مخصوصی پوشانده می شود و سپس چسب مورد استفاده قرار می گیرد. پس از آن لمینت بر روی دندان ثابت می گردد و چسب اضافی برداشته خواهد شد. در صورت لزوم اصلاحات لازم در این مرحله انجام خواهد گرفت.

لمینت دندان در شرق تهران

لمینت دندان در شرق تهران ؛ عمر مفید لمینت چقدر است؟

در صورت مراقبت صحیح، لمینت ها می توانند سالها به خوبی باقی بمانند. تعیین عمر مفید بسته به شرایط بیمار می تواند متغیر باشد و می توان در حدود 20 سال در نظر گرفت. البته همانطور که گفته شد، شرایط دندان های بیمار در زیر لمینت می تواند بسیار تاثیرگذار باشد.

همچنین لازم به ذکر است! افتادن و خراشیدگی (لایه لایه شدن) سطح لمینت قابل ترمیم خواهد بود و به معنای لزوم انجام دوباره تمامی مراحل لمینت نمی باشد.

نحوه مراقبت از لمینت دندان چگونه است؟

قانون اصلی مراقبت از دندان پوشیده شده با لمینت، اینست که هرگز بر روی آن فشار جدی وارد نکنید و اشیا سخت را در برابر آن قرار ندهید. به عنوان مثال، باز نکردن درب بطری ها با دندان، شکستن پسته با دندان و غیره. همچنین به طور مرتب زیر نظر یک متخصص دندانپزشک چکاب شوید تا در صورت بروز مشکل در ابتدای امر اصلاحات لازم انجام شود و در نهایت بهداشت دهان و دندان خود را حتما به خوبی رعایت کنید.

زیبایی دندان های خود را جدی بگیرید، دندانی زیبا، مساوی است با لبخندی تاثیرگذار!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا