دندانپزشکی زیبایی سفید کردن دندان ها در یک روز مشاوره رایگان تبلیغ دکتر صحافی ها بنر متحرک برای دندانپزشکی در شمال تهران
دندانپزشکی

لمینت و کامپوزیت دندان شمال تهران منطقه 1

لمینت و کامپوزیت دندان شمال تهران منطقه 1

لمینت و کامپوزیت دندان یکی از پرطرفدارترین خدمات ارائه شده در دندانپزشکی است که به بهبود و اصلاح مشکلات دندان نظیر لکه های دندانی و یا کوتاهی و نامرتبی دندان ها پرداخته و دندانهایی سفید و منظم را برایتان به ارمغان می آورد.

طول عمر لمینت دندان حدود 15 الی 20 و طول عمر کامپوزیت دندان حدود 7 الی 9 سال می باشد که در صورت نگهداری صحیح از آنها میزان طول عمر و ماندگاریشان افزایش نیز می یابد.


دکتر کریمب

دکتر مهدی کریمی

دکتر مهدی کریمی

02122080090

09120330650

تماس و مشاوره

سعادت آباد-خ سرو غربی-خ بخشایش-پایین تر از بیمارستان عرفان-ساختمان پزشکان افتخار-پ56-ط4-واحد402

اطلاعات بیشتر و گالری عکس

لمینت و کامپوزیت دندان شمال تهران

چگونگی انجام لمینت و کامپوزیت دندان و تفاوت آن ها:

داشتن خنده هایی زیبا ظاهر شما را جذاب تر نشان داده و همچنین موجب بالا رفتن عزت نفس و اعتماد به نفس شما نیز می شود زیرا در اولین دیدار با فرد مقابل این دندانهای شماست که نمایان می شود به همین علت داشتن دندان هایی سفید و منظم بسیار دلنشین و زیبا بوده و طرف مقابل حس بهتری نسبت به شما پیدا خواهد کرد.

یکی از خدمات پرطرفداری که در دندانپزشکی ها ارائه شده اصلاح و ترمیم ظاهر دندان هایتان می پردازد، انجام لمینت و کامپوزیت دندان می باشد.

لمینت روکشی نازک سرامیکی می باشد که بر روی دندان هایتان قرار میگیرد، در متدهای جدیدتر برای قرار دادن این روکش نیازی به تراشیدن دندان نمی باشد.

کامپوزیت دندان نیز نوعی روکش می باشد با این تفاوت که به صورت ماده ای خمیری شکل بوده و هنگام استفاده بر روی دندان فرم داده می شود.

لمینت و کامپوزیت دندان شمال تهران

از بارزترین تفاوت های بین لمینت و کامپوزیت دندان می توان به میزان دوام و ماندگاری و نیز نحوه انجام آنها اشاره کرد.

لمینت دندان نیاز است تا در طی جلسات و معاینه دندان توسط دندانپزشک به صورت سفارشی ساخته شود ولی کامپوزیت دندان چون حالت خمیری دارد میتوان در همان جلسه پس از معاینه توسط دندانپزشک، بر روی دندان هایتان قرار گرفته و با توجه به اندازه و شکل دندان هایتان فرم داده شود.

از لحاظ ماندگاری، لمینت نسبت به کامپوزیت دندان ماندگاری بیشتری دارد.

لمینت و کامپوزیت دندان شمال تهران

لمینت و کامپوزیت دندان شمال تهران

حدود هزینه های کامپوزیت و لمینت دندان چقدر است:

لمینت و کامپوزیت دندان برای ترمیم دندان های شکسته، اصلاح بد فرمی دندان، برای رفع زردی و لکه های دندان، رفع کوتاهی دندان ها و نیز بهبود و ترمیم فاصله بین دندان ها مورد استفاده بوده و پس از معاینه دندان هایتان توسط دندانپزشک بهترین روش ترمیم به شما پیشنهاد می شود.

لمینت و کامپوزیت دندان روکش هایی هستند که بر روی قسمت جلویی دندان قرار می گیرند.

این روکش ها  برای دندان های موجود در در فک بالا و هم فک پایین، قابل استفاده می باشد.

تفاوت لمینت و کامپوزیت دندان چیست؟

لمینت دندان در صورت آسیب دیدن نیاز است تا به طور کامل روکش برداشته شده و روکش جدیدی جایگزین شود که این عمل هزینه زیادی در بر دارد که این امر یکی از معایب لمینت دندان می باشد.

حدود تقریبی هزینه های انجام لمینت دندان به طور میانگین 4 میلیون تومان و برای کامپوزیت حدود دو میلیون و پانصد هزار تومان می باشد.

این هزینه به طور میانگین بوده و  با توجه به نوع روکش لمینت و میزان استحکام آن و برای کامپوزیت نیز با توجه به برند ماده استفاده شده در انجام کامپوزیت و نیز میزان ماندگاری آن متفاوت بوده و ممکن است کمتر و یا بیشتر باشد.

همچنین تعداد دندان های مد نظر برای ترمیم و نوع آسیب وارد شده به دندان نیز، در میزان هزینه های کامپوزیت و لمینت دندان تاثیر گذار است.

لمینت و کامپوزیت دندان شمال تهران

لمینت برای چه دندانی و کامپوزیت برای چه دندانهایی مفید است:

نگهداری و مراقبت از دندان ها پس از انجام لمینت و کامپوزیت دندانی، همانند دندان های طبیعی بوده و نیاز است روزانه از مسواک و نخ دندان استفاده شود.

سعی کنید تا حد امکان از مصرف نوشیدنی هایی نظیر قهوه و نوشابه و همچنین از مصرف الکل و سیگار خودداری کنید زیرا بر روی رنگ کامپوزیت و لمینت دندان تاثیر  گذاشته و به مرور انها را زرد می کند.

کامپوزیت دندان معمولا در طول یک جلسه تکمیل می شود این در حالی است که برای انجام لمینت باید پس از انجام معاینه روکش ها در آزمایشگاه ساخته شوند.

معمولا با توجه به نوع مشکل دندانی یکی از دو گزینه لمینت و یا کامپوزیت انتخاب می شود برای مثال اگر فاصله بین دندان هایتان و یا میزان نامرتبی و آسیب دیدگی دندان هایتان زیاد بوده و همچنین میزان شده لکه های دندان هایتان نیز زیاد باشد

ممکن است بهترین گزینه پیشنهاد شده توسط دندانپزشک لمینت باشد در حالی که برای فردی که همین مشکلات را با شدت کمتری دارد کامپوزیت دندان را پیشنهاد کند.

لمینت و کامپوزیت دندان شمال تهران

ثبت نام پزشکان


درمان ریزش مو با مزوتراپی مو

مزوتراپی مو تهران

هایفوتراپی لیفت پوست در یک جلسه

هایفوتراپی در تهران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
ثبت نام پزشکان‌