دندانپزشکی زیبایی سفید کردن دندان ها در یک روز مشاوره رایگان تبلیغ دکتر صحافی ها بنر متحرک برای دندانپزشکی در شمال تهران
لیزر موهای زائد

بهترین مراکز لیزر موهای زائد در قلهک + شماره تماس و آدرس

لیزر موهای زائد در قلهک

لیزر موهای زائد از جمله روش های ایمن و بهداشتی با بهترین نتیجه برای رفع موهای زائد در بخش های مختلف می باشد

و عملکرد آن در اثر پرتوهای نوری است که از دستگاه های مخصوص لیزر موهای زائد بر روی پوست تابانده می شود.

پیاز مو که وظیف ی رشد موها را برعهده دارد توسط پرتوهای نور مورد هدف قرار می گیرد و ملانین موجود در آن تمام انرژی لیزر را جذب کرده و آن را تبدیل به گرما کرده و این گرما قسمت هایی از موی زائد که مسئول حفظ و رشد مو می باشد را از بین می برد.

طول موجی که برای رفع موهای زائد استفاده می شود باید به صورت تخصصی انتخاب شود تا فقط ملانین و ساختار مو را هدف قرار دهد و تاثیری بر نواحی مجاور پوست نداشته باشد.


مرکز لیزر هیلدا (Hilda laser center)

مرکز لیزر هیلدا (Hilda laser center)

مرکز لیزر موهای زائد
دارای بروزترین دستگاه های لیزر
الکساندرایت ۲۰۲۱ و ice platina plus 2022
جوابدهی در ۴ تا ۵ جلسه(تضمینی)
تحت نظر پزشک مجرب
اپراتور حرفه ای دارای مدرک معتبر

09105875287

02122630270

تماس


اطلاعات بیشتر کلینیک


 لیزر موهای زائد در قلهک

تاثیرگذاری لیزر موهای زائد چگونه است؟

رفع موهای زائد با استفاده از لیزر یک روش تقریبا قطعی و دائمی است و در اغلب موارد باعث از بین رفتن 80 تا 85 درصد موهای زائد در بدن می گردد.

البته باید توجه داشت که نتایج حاصله از لیزر با توجه به متغیر هایی مانند سن ، نوع پوست و ناحیه تحت درمان می تواند متفاوت باشد.

مراکز لیزر موهای زائد در شریعتی

تاثیرگذاری لیزر موهای در افرادی که پوست خیلی روشن یا سفید دارند که ملانین مو در آنها کم است یا اصلا ندارند ، کمتر خواهد بود.

انجام لیزر موهای زائد در عین حال که به سادگی انجام می شود اما در ابتدا فرایند پیچیده و متغیر دارد و به همین علت توصیه می شود با متخصص لیزر یک جلسه برای مشاوره تعیین کنید تا متخصص بتواند با بررسی نوع پوست ، انجام لیزر را شروع کند.

 لیزر موهای زائد در قلهک

همچنین در طول جلسه مشاوره تعداد جلساتی که برای لیزر مورد نیاز است ارزیابی می شود.

به طور کلی لیزر موهای زائد روش مناسبی برای انواع مختلف پوست است با این حال لیزر در پوست های تیره و موهای ضخیم اثرگذاری بیشتری دارد.

البته تا همین اواخر لیزر در پوست های تیره به علت مقدار زیاد ملانین سخت بود اما با دستگاه های جدید این مشکل برطرف شده و همه می توانند از مزایای لیزر استفاده کنند.

 لیزر موهای زائد در قلهک

تعداد جلسات لازم برای لیزر موهای زائد چقدر است؟

مدت زمان برای گرفتن نتیجه نهایی از لیزر با توجه به چرخه ی موهای ناحیه ی تحت درمان (بین 7 تا 18 ماه) فتوتیپ هر مراجعه کننده وابسته است.

همچنین بسته به محلی از بدن که تحت درمان لیزر قرار می گیرد لازم است 4 تا 12 جلسه برای اتمام چرخه مو برنامه ریزی گردد و با توجه به هر ناحیه تعداد جلسات متفاوت است.

به عنوان مثال زیربغل،خط بیکینی و صورت به جلسات کمتری از لیزر ران ها و پشت لازم دارد. تمامی این موارد در جلسه مشاوره به مراجعه کننده اعلام خواهد شد.

انجام لیزر در زمانی توصیه می شود که موها دوباره رشد کرده اند که معمولا 4 تا 5 هفته بعد از یک جلسه زمان نیاز است.

در طول درمان با لیزر در صورتی که موها مجدد رشد کردند می توان از ژیلت یا کرم موبر استفاده کرد اما به هیچ وجه از موم، موچین یا نخ برای اصلاح موها استفاده نکنید.

لیزر موهای زائد در قلهک

مرکز لیزر هیلدا (Hilda laser center)

ثبت نام پزشکان


درمان ریزش مو با مزوتراپی مو

مزوتراپی مو تهران

هایفوتراپی لیفت پوست در یک جلسه

هایفوتراپی در تهران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
ثبت نام پزشکان‌