فیزیوتراپی و ارتوپدی

مرکز فیزیوتراپی در غرب تهران

مزایای فیزیوتراپی

مرکز فیزیوتراپی در غرب تهران

یک برنامه فیزیوتراپی منحصر به فرد می تواند به افراد کمک کند تا به سطح قبلی عملکرد جسمانی خود را بازیابند و فعالیت ها و شیوه زندگی سالم را ترویج کنند که می تواند از آسیب های بیشتر جلوگیری کرده و سلامت کلی بدن را بهبود بخشد.

پزشکان عمومی اغلب بیماران را در اولین علامت مشکل به فیزیوتراپی ارجاع می دهند ، زیرا این روش به عنوان یک روش مفید برای مدیریت مشکلات و آسیب های جسمانی در نظر گرفته می شود؛ 10 مزیت اساسی که ممکن است برای شما مفید باشد آورده شده است:

بهترین مراکز فیزیوتراپی در تهران

مرکز فیزیوتراپی و ارتوپدی در صادقیه

مرکز فیزیوتراپی در مرزداران

مرکز فیزیوتراپی در غرب تهران
مرکز فیزیوتراپی در غرب تهران

مزایای فیزیوتراپی

مزیت فیزیوتراپی کاهش یا از بین بردن درد

تمرینات درمانی و تکنیک های درمانی دستی مانند ماساژ مفاصل و بافت نرم یا درمان هایی مانند سونوگرافی ، ضربه زدن یا تحریک الکتریکی می تواند به تسکین درد و بازگرداندن عملکرد ماهیچه ها و مفاصل برای کاهش درد کمک کند. چنین درمانهایی همچنین می توانند از بازگشت درد جلوگیری کنند.

مرکز فیزیوتراپی در غرب تهران

با فیزیوتراپی می تواند جراحی اجتناب کنید

فیزیوتراپی به شما کمک می کند تا درد را از بین ببرید یا از آسیب بهبود پیدا کنید ، ممکن است نیازی به جراحی نباشد. و حتی در صورت نیاز به جراحی ، ممکن است از فیزیوتراپی قبل از جراحی بهره مند شوید.

اگر در ایستادن ، راه رفتن یا حرکت کردن مشکل دارید ، فیزیوتراپی می تواند کمک کند.

تمرینات کششی و تقویتی به بازگرداندن توانایی حرکت مفاصل کمک می کند. درمانگران فیزیوتراپی می توانند به درستی افراد را برای عصا یا هر وسیله کمکی دیگر مناسب است آماده کنند، یا برای تجویز ارزیابی کنند. با سفارشی شدن برنامه مراقبت فردی ، هر فعالیتی که برای زندگی افراد مهم است را می توان تمرین کرد و برای اطمینان از حداکثر عملکرد و ایمنی تطبیق داد.

مرکز فیزیوتراپی در غرب تهران

بهبودی پس از سکته مغزی که شاملاز دست دادن درجه ای از عملکرد و حرکت پس از سکته مغزی

فیزیوتراپی به تقویت نقاط ضعیف بدن و بهبود راه رفتن و تعادل کمک می کند. متخصصان فیزیوتراپی همچنین می توانند توانایی بیماران سکته مغزی را برای انتقال و جابجایی در رختخواب افزایش دهند تا بتوانند در خانه مستقل تر باشند و از مشکلات از آنها برای توالت ، حمام ، لباس پوشیدن و سایر فعالیت های روزمره بکاهند.

مرکز فیزیوتراپی در غرب تهران

مرکز فیزیوتراپی در غرب تهران ؛ بهبود یا جلوگیری از آسیب های ورزشی

درمانگران فیزیوتراپی می دانند که چگونه ورزش های مختلف می تواند خطر ابتلا به انواع خاصی از آسیب ها را افزایش دهد (مانند شکستگی ها برای دوندگان ). آنها می توانند برنامه های ورزشی مناسب بازیابی یا پیشگیری را برای شما طراحی کنند تا از بازگشت سالم به ورزش خود اطمینان حاصل کنید.

افراد مبتلا به دیابت ممکن است مشکلاتی در پاهای خود داشته باشند

متخصصان فیزیوتراپی می توانند به این بیماران در مراقبت مناسب از پا کمک کنند و آنها را آموزش دهند تا از مشکلات بعدی تحرک جلوگیری شود.

مسائل مربوط به افزایش سن را مدیریت می کنند

 با بالا رفتن سن افراد ممکن است دچار آرتروز یا پوکی استخوان شوند یا نیاز به تعویض مفصل داشته باشند. متخصصان فیزیوتراپی در کمک به بیماران برای بهبودی پس از تعویض مفصل ، و مدیریت آرتروز یا پوکی استخوان  متخصص هستند.

 برای مشکلات ریوی ، فیزیوتراپی می تواند کیفیت زندگی را از طریق تمرینات تقویتی ، تنفسی بهبود بخشد و به بیماران کمک می کند تا مایعات را در ریه ها پاک کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا