دندانپزشکی زیبایی سفید کردن دندان ها در یک روز مشاوره رایگان تبلیغ دکتر صحافی ها بنر متحرک برای دندانپزشکی در شمال تهران
صادقیهمشاوره ازدواج

مرکز مشاوره ازدواج و زوج درمانگر در صادقیه

مشاوره ازدواج چگونه به زن و شوهر کمک می کند؟

مرکز مشاوره ازدواج در صادقیه

شاید به جرات بتوان گفت بسیاری از ما قبل و بعد از ازدواج به سرعت می آموزیم که ازدواج به همان آسانی نبوده است که ما فکر می کردیم و داشتن یک رابطه سالم نیاز به تعهد و سخت کوشی دارد.

برخی از زوج ها درست بعد از اتمام دوره های اولیه یا به قولی ماه عسل روابط ، کم کم به این نتیجه می رسند که سطح سازگاری شان با هم کمتر شده و یا مشکلاتی بروز می کند که هرگز انها را تصور نمی کردند.

مراکز مشاوره ازدواج در فلکه صادقیه و ستارخان

نام مرکز شماره تماس آدرس
افروز اميراسدي 02144467112 فلكه دوم صادقيه – خيابان سايه – ساختمان آريا
کلینیک مددکاری اجتماعی آوان 02144249104

02144378269

فلکه دوم صادقیه – مابین فلکه دوم و اول – روبروی پاساژ کیمیا – ساختمان شماره 747 – واحد 6 کلینیک مددکاری اجتماعی آوان
مرکز مشاوره ندای آرامش روان 02144244916

02144297670

فلکه دوم صادقیه، خیابان ستارخان، بلوار صادقیه شمالی، پلاک 4، واحد 7
مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره پندار نیک 02144276456 ستارخان- نرسیده به خیابان خسرو شمالی- خیابان دفتر- ساختمان شماره555- پلاک17- طبقه سوم- واحد7 مرکز پندار نیک
مرکز مشاوره ازدواج در صادقیه
مرکز مشاوره ازدواج در صادقیه

وقتی زن و شوهر به دلایل مختلفی مثل مشغله کاری یا تربیت بچه ها فرصت لازم برای پرورش و بهبود روابط بین خود را نداشته باشند ، به تدریج اختلافات و مشکلات سر باز می کند.

وجود اختلاف و چالش در بین هر زوجی تقریبا معمول است و فقط نیاز به همراهی برای فائق آمدن بر آنها وجود دارد ، مشاوره گرفتن و مراجعه به مرکز مشاوره ازدواج می تواند تا حد زیادی درک متقابل زوجین را تقویت کرده و کیفیت زندگی مشترک را بهبود بخشد.

مرکز مشاوره ازدواج در صادقیه ؛ مشاوره ازدواج چگونه به زن و شوهر کمک می کند؟

مرکز مشاوره ازدواج در صادقیه

طبق دلایل مطرح شده مشاوره ازدواج می تواند برای رفع نگرانی ها و مشکلات یک ارتباط دو طرفه مفید باشد :

  • اولین مزیت مشاوره ازدواج این است که کمک می کند تا از زن و شوهر از زندگی پر مشغله خود فاصله گرفته و با هم در یک زمان و مکان مشخص حضور داشته و به معنای واقعی کلمه بر روی خود و رابطه شان تمرکز کنند.
  • مشاور به عنوان طرف سوم و واسطه بین زن و شوهر بوده و زمینه ی آسان تر شدن ارتباط موثر و سالم را فراهم می کند.وقتی زوجین تصمیم برای رفع مشکلات دارند ولی نیاز به راهنما داشته باشند ، مشاوره ازدواج نقش همین راهنما را خواهد داشت.
  • مشاور با تحلیل رفتار های هر دو طرف با تشخیص رفتارهایی که منجر به اختلاف و تعارض شده به زوجین کمک می کند و در اصلاح این گونه رفتار ها تلاش می کند.
  • از مهم ترین جنبه های هر ازدواج توانایی برقراری ارتباط سالم است اما وقتی روجین درگیر بن بست شده باشند و نتوانند احساسات و نیاز های خود را با یکدیگر در میان بگذارند ، مشاور تکنیک و ابزار های موثر را در اختیار آنها قرار می دهد تا ارتباط خود را تقویت کنند.
  • وقتی زن و شوهر نسبت به اختلافات بیش از حد بحث و درگیری دارند و یا اساسا آنها را نادیده می گیرند ، توصیه می شود که مشاوره ازدواج را در نظر داشته باشند زیرا مشاوره ازدواج بستری را فراهم خواهد کرد که در فضای مطلوب با مسائل روبه رو شوند.

مطالب مرتبط

مشاوره ازدواج تلفنی

بهترین مشاوره قبل و بعد ازدواج

مرکز مشاوره ازدواج در صادقیه

چگونه مشاوره ازدواج در تقویت رابطه مهم خواهد بود؟

بهترین کاری که در مشاوره ازدواج انجام می شود ارائه ی تصویر درست و واقع بینانه از هر دو طرف برای طرف مقابل است.در مشاوره فرد متوجه می شود که فرد مقابل واقعا چه احساسات و انتظاراتی دارد.

همین موضوع در رفع بسیاری از سوتفاهم ها و سوبرداشت ها در رابطه مفید خواهد بود.وقتی زن و شوهر از خواسته ها و نیاز های شریک خود آگاه بوده و به آنها احترام بگذارند ، بسیاری از نقاط مشترک بینشان کشف خواهد شد.

مشاوره ازدواج راه های پاسخگوبودن زوجین به یکدیگر را به آنها می آموزد.

ثبت نام پزشکان


درمان ریزش مو با مزوتراپی مو

مزوتراپی مو تهران

هایفوتراپی لیفت پوست در یک جلسه

هایفوتراپی در تهران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
ثبت نام پزشکان‌