دندانپزشکی زیبایی سفید کردن دندان ها در یک روز مشاوره رایگان تبلیغ دکتر صحافی ها بنر متحرک برای دندانپزشکی در شمال تهران
پونکمشاوره ازدواج

مرکز مشاوره ازدواج در پونک

آیا نیاز به حضور هر دو زوج در جلسه مشاوره ازدواج ضروری است؟

مشاوره ازدواج در پونک

مشاوره یعنی تصمیمی صحیح، عالی، قاطع و منطقی و با شناخت درست است که در هر مرحله از ازدواج و روابط عاطفی نتایج مثبت فراوانی خواهد داشت و به همین جهت ملاقات با مشاور ازدواج به ما را در داشتن یک زندگی ایده آل با روابط عالی کمک شایانی خواهد کرد.

با برترین پزشک همراه باشید.

جلسات مشاوره به گونه ای طراحی شده اند که با تمرکز بر ارتباطات و حل تعارضات، روابط را در تمامی مراحل بهبود و تقویت خواهند کرد.

مراکز مشاوره ازدواج در محله پونک

نام مرکز شماره تماس آدرس
دکتر علی اسماعیلی 02144420227 محله پونک، اشرفی اصفهانی، بعد از پل بزرگراه همت (از جنوب)، نرسیده به میدان پونک، کوچه طباطبایی، مجتمع قائم، طبقه چهارم، واحد
کلینیک خانه روان 02144475987 بلوار اشرفی اصفهانی، ضلع شمالی میدان پونک، کوچه پنجم، جنب املاک بهرامی، ساختمان آریا، واحد 4
مرکز مشاوره طلوع آرامش 02146014166 محله پونک شمالی، اشرفی اصفهانی، بالاتر از پونک، جنب درمانگاه پیامبر، کوچه آزاده، پلاک 4، جنب داروخانه رکس، ساختمان بهاران، واحد 1
هلال البرز 02144463800 اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، خیابان هفتم، ساختمان پزشکان فارابی، طبقه سوم، واحد 6
مرکز مشاوره ازدواج در پونک
مرکز مشاوره ازدواج در پونک

مشاوره ازدواج و زوج درمانی چیست؟

به طور کلی روابط شخصی و خانوادگی می تواند رضایت بخش و یا چالش برانگیز باشد. بنابراین، هرچه بیشتر و بهتر احساسات و رفتارهای شخصی خود را درک نمایید، می توانید با عزیزان (از جمله همسرتان) ارتباط بهتری برقرار نمایید و استرس ایجاد شده در زندگی روزمره خود را براحتی مدیریت کنید.

ازدواج یکی از خارق العاده ترین روابط در زندگی است که واقع بین بودن در آن بسیار حائز اهمیت می باشد. زیرا که روابط زناشویی در تمامی مراحل “فراز و نشیب” یا ” فرود” خواهد داشت و این کاملا طبیعی می باشد.

در طول اوج ها، شما و شریک زندگیتان احساس پیوند، عشق و علاقه به یکدیگر خواهید داشت و در مقابل در فرود ممکن است احساس سردی، بی تفاوتی، دوری و یا خصومت ایجاد شود.

در این شرایط همراهی مشاوری مورد اعتماد و بی طرف باعث شناخت بهتر شخص از خودش و طرف مقابل، بهبود مهارت های ارتباطی و حل تعارض خواهد شد و در نهایت می توان به راحتی در شرایطی آرام تجربه ای ایده آل از زندگی با پایه هایی مستحکم را خلق نمود.

مرکز مشاوره ازدواج در پونک

مطالب مرتبط

مرکز مشاوره ازدواج در پاسداران

مرکز مشاوره روانشناسی غرب تهران

آیا نیاز به حضور هر دو زوج در جلسه مشاوره ازدواج ضروری است؟

 بستگی دارد، به طور معمول هردو زوج جوان در جلسات با هم شرکت می کنند. با این حال، ممکن است مشاوره درخواست داشته باشد تا ملاقات به صورت جداگانه انجام شود.

آیا مشاوره به من کمک خواهد کرد و الزامی می باشد؟

بله، بیش از احتمال مشاوره ازدواج به بهبود روابط کمک شایانی خواهد نمود. با این حال، هر دو شریک باید به روند درمان کاملا متعهد باشند.

به خاطر داشته باشید برنامه درمانی خاص هر فرد به شرایط منحصر به فرد خود شخص بستگی خواهد داشت و هر دو زوج ممکن است از مشاوره یکسانی برخوردار نباشند.

و لازم به ذکر است، مشاوره ازدواج طیف گسترده ای از مسائل را از مصرف دارو، افسردگی، بیماری مزمن و سایر موارد را مورد بررسی قرار خواهد داد.

مطالب مرتبط

سکس تراپیست خوب در غرب تهران

مرکز مشاوره ازدواج در پونک

هدف از مشاوره ازدواج چیست؟

هدف از مشاوره ازدواج کمک به افراد در یادگیری ابزار و مهارت های لازم در جهت تقویت روابط زناشویی خواهد بود.

2 نکته را درباره مشاوره باید بدانید:

  • انتخاب مشاوره ای صبور، باتجربه و خوش برخورد
  • مراجعه منظم و مداوم

بهتر است بدانید مشاوره ازدواج راه حلی سریع نمی باشد، اما اثرات قابل توجه آن می تواند به خوبی در طولانی مدت، دائمی و ثابت باقی بماند و در عین حال به دو طرف یک ازدواج کمک کند تا مشکلات و چالش ها را با حرف زدن و همراهمی هم حل کنند.

ثبت نام پزشکان


درمان ریزش مو با مزوتراپی مو

مزوتراپی مو تهران

هایفوتراپی لیفت پوست در یک جلسه

هایفوتراپی در تهران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
ثبت نام پزشکان‌