دندانپزشکی زیبایی سفید کردن دندان ها در یک روز مشاوره رایگان تبلیغ دکتر صحافی ها بنر متحرک برای دندانپزشکی در شمال تهران
روانشناسمشاورهنارمک

مرکز مشاوره و روانشناسی در نارمک + روانشناس خوب در نارمک

مشاوره روانشناسی چه کمکی به ما می کند؟

مرکز مشاوره و روانشناسی در نارمک

شاید بسیاری از افراد فکر کنند که به اندازه ی کافی برای مدیریت روابط خود به خصوص با خانواده و نزدیکان قوی هستند و تمایلی برای کمک گرفتن از مشاورین روانشناسی نداشته باشند. در بعضی موارد هم مشاوره از دید افراد نوعی تابو و عملی غیرضروری دیده می شود.

اما باید آگاه بود که یک مشاور یا روانشناس با تخصص و مهارت خود می توانند اغلب مشکلات روحی ، روانی و همچنین چالش های عاطفی را با ارائه ی ابزار و مهارت های علمی و دقیق تشخیص داده و با کمک خود فرد بر این چالش ها فائق آیند.

 

 

آدرس و شماره تماس مراکز مشاوره و روانشناسی در نارمک

نام مرکز شماره تماس آدرس

مرکز مشاوره گنج نیکان

02177181813

02177181814

نارمک، بزرگراه رسالت (قاسم سلیمانی)،حد فاصل مترو سرسبز و علم و صنعت خیابان مدائن خیابان پنجه شاهی پلاک 4 طبقه 2
مرکز مشاوره عصر امید زندگی 02177911005 نارمک – خیابان ۴۶ متری شرقی – روبروی بیمارستان انصاری – ساختمان ۳۸۴ – واحد 17

دکتر آرزو حیدریان

02177278855

02177492876

نارمک – میدان هفت حوض – خیابان جانبازان شرقی – پلاک 437 – ساختمان پزشکان ایران زمین – طبقه 5 – واحد 14
کلینیک روانشناسی مسیر سبز 02177943078 محله مدائن، نارمک، میدان هفت حوض، خیابان آیت جنوبی، خیابان ابراهیم، ساختمان پزشکان لادن، طبقه سوم، واحد 9

مرکز مشاوره و روانشناسی در نارمک

مشاوره روانشناسی چه کمکی به ما می کند؟

مشورت گرفتن و مشاوه داشتن با متخصص روانشناسی در اصل کمک گرفتن از کسانی است که روحیات و عواطف انسانی ، شخصی و جنسیتی ما را بهتر از خود ما می شناسند و با مهارت های خود سبب افزایش کیفیت روابط و زندگی می شوند ، در کنار این توانایی شادتر زندگی کردن را به ما می آموزند.

وجود مشکلاتی مثل

  • افسردگی 
  • اختلالات دو قطبی 
  • اضطراب و استرس های بعد از سانحه 
  • غم از دست دادن عزیزان
  • مشکلات مربوط به ازدواج و روابط عاشقانه 

انواع معضلات دیگر در صورتی که نادیده گرفته شوند می توانند عامل بروز چالش های محسوسی بر روی زندگی شوند.

مرکز مشاوره و روانشناسی در نارمک
مرکز مشاوره و روانشناسی در نارمک

وقتی که از کنار این مشکلات عبور کنیم و تمایلی به کمک از افراد متخصص و معتمد نداشته باشیم ، به دست خودمان اوضاع را روز به روز وخیم تر می کنیم. این مسئله زمانی ناراحت کننده می شود که بعضی از افراد حتی نمی دانند که نیاز به مشاوره و کمک دارند.

این یک واقعیت مهم است که هر کسی می تواند در هر سن و شرایطی در هر برهه از زندگی نیاز به مشاوره داشته باشد و مشاوره روانشناسی به هیچ وجه به معنی این نیست که فرد تحت مشاوره مشکلات روانی دارد.

مطالب مرتبط

مرکز مشاوره روانشناسی غرب تهران

بهترین مشاوره قبل و بعد ازدواج

مرکز مشاوره و روانشناسی در نارمک

مرکز مشاوره و روانشناسی در نارمک ؛ چرا بعضی ها تمایلی به مشاوره ندارند؟

شاید بتوان گفت دلیل اصلی برای اینکه بسیاری برای مشکلات و چالش های ذهنی و عاطفی سراغ مشاوره نمی روند ترس از خود این مشکلات است و این تفکر که نکند واقعا مشکلی وجود داشته باشد.

هیچ کس دوست ندارد که بیمار و یا دچار مشکل شود ولی با نادیده گرفتن و انکار هم مشکلات حل نخواهد شد.ترس از قضاوت هم عامل بعدی در عدم مشاوره گرفتن است و اینکه دیگران و به خصوص نزدیکان در مورد انها چه فکرهایی خواهند کرد و قضاوت ها چه خواهد بود.

اگر ما در مورد کمک گرفتن برای مشکلاتمان به حرف های دیگران اهمیت بدهیم در واقع خودمان ضرر کرده ایم و این درحالی است که مشکلات ما مختص به خودمان است و دیگرانی که نظراتشان برای ما تا این حد تاثیرگذار است هیچ دخل و تصرفی در درمان یا تشدید شرایط روحی و عاطفی ما ندارند.

در واقع نکته اصلی این است که هر کسی با مشاوره روانشناسی به بهبود روابط خود با خودش و عزیزانش اقدام می کند و در هر صورتی مشاوره روانشناسی فوایدی خواهد داشت که خود فرد از آن بهره می برد و کیفیت زندگی و روابط خود را بهبود می بخشد.

ثبت نام پزشکان


درمان ریزش مو با مزوتراپی مو

مزوتراپی مو تهران

هایفوتراپی لیفت پوست در یک جلسه

هایفوتراپی در تهران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا