دندانپزشکی زیبایی سفید کردن دندان ها در یک روز مشاوره رایگان تبلیغ دکتر صحافی ها بنر متحرک برای دندانپزشکی در شمال تهران
پونکروانشناسمشاوره

مرکز مشاوره و روانشناسی در پونک

موضوعاتی که با مشاوره روانشناس مطرح می شود، چیست؟

مرکز مشاوره و روانشناسی در پونک

با برترین پزشک همراه باشید!

در برخی مواقع، زندگی با همه فراز و نشیب های خود، می تواند احساسی شبیه به یک غلتک کوچک ایجاد نماید. مردم به طور کلی موجوداتی احساسی هستند، احساس خوشبختی، شیفتگی، ناراحتی، عصبانیت و ترس طبیعی است و این احساسات بخشی از آن چیزی می باشد که ما را انسان می کند.

با این حال، گاهی اوقات، این احساسات- به ویژه احساسات منفی-  می توانند طاقت فرسا باشند و لحظات شیرین زندگی را به خود اختصاص دهند در این مواقع همراهی با یک مشاور روانشناس می تواند بسیار مفید باشد.

مراکز مشاوره و روانشناسی در محله پونک

نام مرکز شماره تماس آدرس
دکتر علی اسماعیلی 02144420227 محله پونک، اشرفی اصفهانی، بعد از پل بزرگراه همت (از جنوب)، نرسیده به میدان پونک، کوچه طباطبایی، مجتمع قائم، طبقه چهارم، واحد
کلینیک خانه روان 02144475987 بلوار اشرفی اصفهانی، ضلع شمالی میدان پونک، کوچه پنجم، جنب املاک بهرامی، ساختمان آریا، واحد 4
مرکز مشاوره طلوع آرامش 02146014166 محله پونک شمالی، اشرفی اصفهانی، بالاتر از پونک، جنب درمانگاه پیامبر، کوچه آزاده، پلاک 4، جنب داروخانه رکس، ساختمان بهاران، واحد 1
هلال البرز 02144463800 اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، خیابان هفتم، ساختمان پزشکان فارابی، طبقه سوم، واحد 6
مرکز مشاوره و روانشناسی در پونک
مرکز مشاوره و روانشناسی در پونک

مشاور روانشناس کیست؟

روانشناسی مشاوره(Counseling Psychologist)، یکی از رایج ترین و گسترده ترین تخصص های روانشناسی است. مشاوره روانشناس، فردی امین برای کمک به افرادی است که بیماری های روانی و مشکلات عاطفی متنوعی دارند.

مشاوره روانشناسی می تواند به از بین بردن یا کنترل علائم آزار دهنده کمک کند، بنابراین فرد می تواند عملکرد بهتری داشته باشد. مشاوره روانشناسی شامل مشاوره فردی، درمان رفتار شناختی، خانواده درمانی، مشاوره زوجین، هنر درمانی و بازی درمانی می باشد.

مرکز مشاوره و روانشناسی در پونک

موضوعاتی که با مشاوره روانشناس مطرح می شود، چیست؟

عمده مشکلات افراد برای مراجعه به یک مشاوره روانشناس می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • صدمات روحی و روانی ناشی از مواجهه با یک حادثه بحرانی
 • عدم برقراری تعادل در زندگی و مسائل کاری خارج از منزل
 • افسردگی، اضطراب، وسواس فکری- عملی، اختلالات شخصیت
 • فوبیای امتحان و فشار همسالان
 • عادات غلط و افراطی (استفاده مداوم از تلفن همراه)
 • خودکشی
 • مدیریت خشم و احساس
 • مشکلات ناشی از طلاق و جدایی
 • سوء مصرف مواد و یا عادات نادرست سبک زندگی
 • مسائل مربوط به دوران کودکی، اوتیسم، اختلالات خوردن، اختلالات خواب، نگرانی های رفتاری
 • امور آموزشی قبل و بعد از ازدواج
 • مسائل مربوط به رابطه جنسی، اختلالات جنسی، هم جنسگرایی، اختلالات دو جنسیتی، چند همسری

تحقیقات به طور مداوم نشان می دهد که مشاوره به نوجوانان، والدین و خانواده ها کمک می کند تا بر مشکلات عاطفی و رفتاری غلبه کنند. مشاوره روانشناس می تواند دلیل اینكه “افراد چرا اینگونه رفتار می کنند” را توضیح دهد.

مطالب مرتبط

مرکز مشاوره و روانشناسی در صادقیه

مرکز مشاوره و روانشناسی در جنت آباد

مشاور روانشناس چه کاری انجام می دهد؟

هدف یک مشاوره روانشناس این است که به بیماران خود کمک کند، تا بر افکار و احساسات منفی خود غلبه کنند. آنها به منظور معالجه بیماران خود  معمولاً فضایی راحت، محرمانه و جذاب  را ایجاد می کنند. مشاوره روانشناس ابتدا افراد را تشویق می کنند تا در مورد احساسات و رفتارهای خود صحبت کنند و گاهی با پرسیدن سوالاتی مختصر مسیر ذهنی فرد را هموار می نماید و پس از شنیدن تمامی مشکلات، خواسته ها و دغدغه های فردی، بهترین راه حل را پیشنهاد داده و فرد را در مسیر انتخاب تصمیم درست قرار خواهند داد.

مرکز مشاوره و روانشناسی در پونک

مرکز مشاوره و روانشناسی در پونک ؛ اهمیت مراجعه به مشاوره روانشناس چیست؟

روانشناسان در بسیاری از زمینه های جامعه فعالیت  می کنند و افراد با سلایق و روحیات مختلف را ملاقات و بررسی می نمایند و در این حالت با تجربه ی بیشتر و استفاده از روش و دانش علمی در مورد ذهن و رفتار انسان در انعکاس شرایط محیطی مختلف، بهترین راه حل را برای کمک به کنار آمدن با مشکلات پیشنهاد می دهد.

لازم به ذکر است! مشاوره روانشناس  می تواند در مدت زمان کمتر بهترین راه حل، را نسبت به تجربیات دوستان و آشنایان به دور از  قضاوت های ناعادلانه و پیش داوری با بررسی همه جانبه مشکل پیشرو و پیشینه افراد، ارائه دهد.

ثبت نام پزشکان


درمان ریزش مو با مزوتراپی مو

مزوتراپی مو تهران

هایفوتراپی لیفت پوست در یک جلسه

هایفوتراپی در تهران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
ثبت نام پزشکان‌